E ËMA FESTON DITËN E LINDJES/ Isli Islami bën urimin emocionues: Jam shumë krenar…(FOTO) – AlpeGossip
E ËMA FESTON DITËN E LINDJES/ Isli Islami bën urimin emocionues: Jam shumë krenar…(FOTO)

E ËMA FESTON DITËN E LINDJES/ Isli Islami bën urimin emocionues: Jam shumë krenar…(FOTO)

Ditën e sotme mamaja e Isli Islamit feston ditëlindjen.

Moderatori i njohur ka bërë një urim special bashkangjitur fotos me të dhe si rrallë herë ka zgjedhur të ndajë emocionet në profilin personal në Instagram.

Jam shumë krenar për këtë vajzë që rrumbullakosi 60-shen sot. O ma, je e bukura e dheut për ne” ka shkruar ai krahas fotos në fjalë.