EDHE KYLIE JENNER VJEN ME STIL SI “BLEONA”/ Vesh fustan të tejdukshëm e të kristaltë (FOTO) – AlpeGossip
EDHE KYLIE JENNER VJEN ME STIL SI “BLEONA”/ Vesh fustan të tejdukshëm e të kristaltë (FOTO)

EDHE KYLIE JENNER VJEN ME STIL SI “BLEONA”/ Vesh fustan të tejdukshëm e të kristaltë (FOTO)

Teksa përgatitet për pushimet e dimrit, Kylie Jenner i la edhe një herë pa fjalë rrjetet shoqërore teksa u shfaq me një fustan të mbuluar me kristale dhe krejtësisht të tejdukshëm.

Motra e saj, Kendall, po ashtu preferoi të përdorë veshje të tejdukshme kur zbriti në tapetin e kuq të Çmimeve “British Fashion”.

Fustani me kristale është i gjithi i tejdukshëm, duke nxjerrë në pah trupin e Kylie-t, e cila jo më kot njihet si një nga VIP-at që duket më bukur me bikini.