26-vjeçarja rrëfen si dhe pse e shiti virgjërinë e saj për 1.2 milion dollarë - AlpeGossip
26-vjeçarja rrëfen si dhe pse e shiti virgjërinë e saj për 1.2 milion dollarë

26-vjeçarja rrëfen si dhe pse e shiti virgjërinë e saj për 1.2 milion dollarë

Një 26-vjeçare e cila tha se kishte vendosur ta shiste virgjërinë e saj tek ai që ofronte më shumë e ka gjetur tashmë djalin që do ta paguaj çmimin. Jasmin ka zgjedhur një actor Hollywoodi nga Los Angelos i cili ka paguar 1.2 milionë dollar për të marrë virgjërin e vajzës. Ai mund të kryej mardhënie tashmë me dikë që nuk ka patur asnjëherë mardhënie seksuale. Edhe pse virgjëria është një temë e cila i përket një shoqërie më të vjetër, duket se ka akoma njerëz që e vlersojnë atë shumë lart. Jasmin e gjeti ofruesin më të lartë duke kontaktuar në Cindorella Escorts dhe ia rekomandon këtë gjë edhe vajzave të tjera sepse në këtë mënyrë mund të fitosh shumë para. Ajo përpara se ta nxirrte në ankand virgjërinë ka dalë për darkë në Londër me tre djemë të ndryshëm. Një biznesmen nga Mynihu i Gjermanis, një futbollist të Manchester United dhe më aktorin e Hollywoodit. Ka qënë ky i fundi ai që ka paguar më shumë por sipas Jasmin ka qënë edhe ai që i ka pëlqyer më shumë asaj dhe për këtë është shumë e lumtur.

Transaksioni i parave do të bëhet në muajin prill dhe mardhënia do të kryhet në një hotel luksoz në shtetin Gjerman. Jasmin ka rrëfyer se arsyeja pse e ka shitur virgjërinë ka qënë se ajo ka shumë dëshirë të shëtisë të gjitha vendet e botës. Gjithashtu ajo shtoi se një tjetër arsye është sepse 26-vjeçarja do të hap një biznes privat e për këtë i duhen shumë ato para. Jasemin nuk e kishte menduar kurrë se virgjëria e saj do të shitje kaq shtrenjtë.