Kush është vogëlushi që po çmend rrjetin me zërin e tij (VIDEO) – AlpeGossip
Kush është vogëlushi që po çmend rrjetin me zërin e tij (VIDEO)

Kush është vogëlushi që po çmend rrjetin me zërin e tij (VIDEO)

Ky vogëlush do ju rrëqethë zemrën.
Këngëtari Ermal Meta, fituesi i festivalit të Sanremos ka ndarë në profilin e tij në Facebook një videon emocionuese.

‘Non mi avete fatto niente’ kënga fituese e Sanremos ka shkatuar mjaft impakt në rrjetet sociale.

Po aq drithëruese është dhe performanca e këtij vogëlushi i cili teksa luan në kitarë këndon plot talent këngën e Ermali Metës.

Kanë mjaftuar vetëm pak minuta dhe reagimet e ndjekësve janë të befasishme.

Ti invito ufficialmente al Forum di Assago a cantare insieme, bimbo fenomeno. 💛 Diffondete per favore così gli arriva

Posted by Ermal Meta on Freitag, 16. Februar 2018