POZAT PROVOKUESE/ Linda Halimi djeg rrjetin: Përgatituni… – AlpeGossip
POZAT PROVOKUESE/ Linda Halimi djeg rrjetin: Përgatituni…

POZAT PROVOKUESE/ Linda Halimi djeg rrjetin: Përgatituni…

Këngëtarja Linda Halimi njihet për linjat e saj seksi dhe herë pas herë poston në rrjetet sociale foto provokuese.

Kështu ka ndodhur së fundmi, ku këngëtarja ka postuar një foto joshëse në llogarinë e saj në Instagram duke nxjerrë në pah të pasmet e saj në pishinë.

‘Përgatituni të sëmureni nga unë’, ka shkruar Halimi krah fotos.

Ndërkohë kujtojmë këtu se Linda po jeton prej kohësh në Shtetet e Bashkuara së bashku me partnerin dhe vajzën e tyre, Kaimana.

Pak kohë më parë ajo ka folur edhe për ofertat që i vijnë nga burrat e moshuar, duke treguar se i kanë ofruar deri në 10 mijë dollarë për 1 javë. Megjithatë, ajo shtoi se kjo nuk është aspak problem në marrëdhënien me partnerin e saj.

“Sugar daddy më ofrojnë çdo ditë. Femrat që postojnë fotografi në rrjetet sociale, merr oferta të tilla. I shikoj mesazhet bashkë me burrin, i them: Shiko më kanë ofruar 10 mijë dollarë për 1 javë. Por kjo s’shkakton probleme midis nesh. Është miku im më i ngushtë. Bëjmë shaka për të tilla gjëra, sidomos kur dalin lajmet për divorc.”