NIS SË SHPEJTI/ Renato Mekolli na prezanton me studion e re të ‘Hell’s Kitchen 2’ – AlpeGossip
NIS SË SHPEJTI/ Renato Mekolli na prezanton me studion e re të ‘Hell’s Kitchen 2’

NIS SË SHPEJTI/ Renato Mekolli na prezanton me studion e re të ‘Hell’s Kitchen 2’

Në tetor nis në ekranin e Top Channel, edicioni i dytë i emisionit të gatimit “Hell’s kitchen”, drejtuar nga Renato Mekolli i cili këtë vit do të shfaqet me dy asistente, Anin nga edicioni i parë dhe Albanën e “Masterchefit”.

Ndërkohë është ende duke u punuar për startimin e emisionit dhe Renato sot ka zbuluar një pjesë të studios.

Shefi i kuzhinës ka postuar një foto në Instagram nga ky ambient dhe shkruan se janë pothuajse gati.

Kujtojmë që Renato ka treguar se në edicionin e dytë do ketë shumë surpriza që mbetet për t’i parë nga tetori.