I NDODH E PAPRITURA/ Duke kërcyer në mënyrë provokuese, Klaudia Pepa rrëshket nga shkallët dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
I NDODH E PAPRITURA/ Duke kërcyer në mënyrë provokuese, Klaudia Pepa rrëshket nga shkallët dhe… (VIDEO)

I NDODH E PAPRITURA/ Duke kërcyer në mënyrë provokuese, Klaudia Pepa rrëshket nga shkallët dhe… (VIDEO)

Klaudia Pepa prej kohësh është kthyer në balerinën më të komentuar të showbizit shqiptar ku jeta e saj private, projektet e reja, postimet në rrjete sociale, çdo gjë lidhur me të tërheq vëmendjen e ka interes për publikun.

Klaudia është shumë aktive në Instagram ku shpeshherë poston video kërcimesh, por teksa xhironte videon e fundit balerinës i ka ndodhur një e papritur.

Ajo shfaqet me një veshje transparente, me taka, teksa bën një kërcim provokues tek shkallët e shtëpisë.

Teksa bën të ulet, Klaudiës i rrëshket këmba dhe i merr shkallët e fundit me radhë, e ulur në të pasme.

Ndiqni videon me të cilën balerina i bëri të gjithë të qeshin sot: