"DO TË MË PËLQENTE..."/ Lori Hoxha publikon foton seksi nga pushimet përrallore - AlpeGossip
“DO TË MË PËLQENTE…”/ Lori Hoxha publikon foton seksi nga pushimet përrallore

“DO TË MË PËLQENTE…”/ Lori Hoxha publikon foton seksi nga pushimet përrallore

Lori Hoxha po shëtit botën cep më cep… Pas postimeve radhazi nëpër vende të ndryshme jashtë Shqipërisë, ka publiakuar së fundmi një tjetër foto ku ndodhet në Amankila, nga pushimet në Bali.

Ajo duket aq e relaksuar dhe në një vend si në përralla, e gjithë ajo natyrë eksotike po na tundon në këto ditë të ftohta dimri.

“Id love to be overthinking life by the pool rn” shkruan ajo, pra “Do të më pëlqente ta mendoja gjithçka nga pishina”… e kujt s’do t’i pëlqente?!

Tani mbetemi në pritje të fotove të tjera nga pushimet e bukuroshes Hoxha, me të cilat po na bën të themi “Shih me sy e plas me zemër”…

View this post on Instagram

id love to be overthinking life by the pool rn

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on