BASHKË KUDO/ Rudina Dembacaj me Mark Frrokun në krahë, në premierën e “I Love Tropoja” – AlpeGossip
BASHKË KUDO/ Rudina Dembacaj me Mark Frrokun në krahë, në premierën e “I Love Tropoja”

BASHKË KUDO/ Rudina Dembacaj me Mark Frrokun në krahë, në premierën e “I Love Tropoja”

Rudina Dembacaj është një nga VIP-at e ftuar në premierën “I Love Tropoja”. Rudina na ka treguar nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Instagram se ka shkuar së bashku me partnerin e saj të ri Mark Frroku.

Aktorja kur bëri publike lidhjen me ish-deputetin është shprehur se e do si partner në jetë dhe në biznes. Mesa duket ata kalojnë shumë kohë në prani të njëri-tjetrit dhe janë më të dashuruar se kurrë më parë, përderisa pothuajse gjithçka e bëjnë bashkë.

Krahë për krahë kanë pozuar që të dy pranë logos “I Love Tropoja” dhe i urojnë suksese Ermal Mamaqit për filmin e ri. ALPEgossip.al

View this post on Instagram

🥰suksese @ermalmamaqiofficial

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on