FANSAT ZBULOJNË TË VËRTETËN/ Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen prindër (FOTO) – AlpeGossip
FANSAT ZBULOJNË TË VËRTETËN/ Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen prindër (FOTO)

FANSAT ZBULOJNË TË VËRTETËN/ Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen prindër (FOTO)

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi do të bëhen prindër së shpejti. Të paktën kështu raporton “Indeksonline”, burimet e të cilit bëjnë të ditur se Elita është shtatzënë dhe se kanë mbetur edhe pak javë deri në dasmën e tyre.

Pak javë më parë, me rastin e ditëlindjes së Elita Rudit, Gjiko i propozoi asaj për martesë.

Çifti kohë pas kohe i kanë bërë dedikime dashurie njëri-tjetrit, ndërsa tani do të hynë në jë tjetër fazë, atë të prindërimit.

Elita përpos që është shtatzënë thuhet se në shumë raste nuk po ndihet mjaft mirë dhe si pasojë e kësaj nuk po arrin të realizojë të gjitha emisionet.

Lajmin për shtatzëninë e moderatores e kanë konfirmuar edhe burime të “lajmi.net” të afërta me çiftin. Madje fansa të moderatores e kanë ditur këtë lajm dhe e kanë pyetur në Instagram për gjendjen e Elitës.

So I said YES 💍 @gjikotheflyboy

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on