“Si sillet Elgiti me ty?”: Habit Klea Huta me përgjigjen e saj…(FOTO) – AlpeGossip
“Si sillet Elgiti me ty?”: Habit Klea Huta me përgjigjen e saj…(FOTO)

“Si sillet Elgiti me ty?”: Habit Klea Huta me përgjigjen e saj…(FOTO)

Qëkurse pranuan publikisht se janë në një lidhje, dyshja Klea Huta-Elgit Doda janë shndërruar në një prej çifteve të pëlqyer të showbiz-it shqiptar, me fansa të shumtë që duan vazhdimisht të dinë se çfarë ndodh në jetët e tyre.

Ndaj ditën e sotme, të gjithë kanë qenë të fokusuar në profilin në Instagram të Hutës, e cila bëri të ditur se do t’i përgjgjej pyetjeve të disa prej ndjekësve.

Dhe siç mund të merret me mend, pyetja e parë ka qenë për Elgitin.

“Si sillet Elgiti me ty?”-e ka pyetur dikush moderatoren dhe aktoren e njohur, e cila nuk ka ngurruar të përgjigjet.