MOS E HUMBISNI/ Albërie Hadërgjonaj për ti shpëtuar shiut fut kokën në “kosh”… (VIDEO EPIKE) – AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ Albërie Hadërgjonaj për ti shpëtuar shiut fut kokën në “kosh”… (VIDEO EPIKE)

MOS E HUMBISNI/ Albërie Hadërgjonaj për ti shpëtuar shiut fut kokën në “kosh”… (VIDEO EPIKE)

Nëse ndodheshit rrugëve të Tiranës mesditën e sotme, me siguri nuk i shpëtuat dot reshjeve të shiut. Çfarë bëtë në ato momente?

Ndoshta u futët në ndonjë strehë apo lokal të rastit, por askush mund ta ketë menduar që në ato momente të mbrohet nga një qese plehrash, veç Albërie Hadërgjonajt.

Këngëtaren, si shumë prej jush, e zuri shiu në rrugë dhe pa çadër. Ajo mori një qese të zezë mbuloi kokën dhe pjesën e shpatullave, për ta dhënë më pas si ide për ndjekësit e saj se çfarë të bëjnë në situata të tilla.

“Eh kur s’ke çadër, merr te komshiu një qese plehrash. Ka lezet!”, thotë në videon e publikuar në “InstaStory”, Albëria.