‘On Records’ i fshin hitin e ri Mozzikut nga Youtube/ Ja si i “mallknon” ai – AlpeGossip
‘On Records’ i fshin hitin e ri Mozzikut nga Youtube/ Ja si i “mallknon” ai

‘On Records’ i fshin hitin e ri Mozzikut nga Youtube/ Ja si i “mallknon” ai

Duket që ka nisur hakmarrja nga label-i ‘On Records’ ndaj reperit kosovar Mozzik.

Nga kanali ‘Youtube’ është fshirë kënga ‘Madam’, hiti i ri që solli Mozzik e që brenda për ditësh arriti të klikohet mbi 7 milion herë, shkruan Indeksonline.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet reperi përmes një instastory, ndërsa ka shkruar: Marre ju qoftë!


Ndryshe menaxheri Mehmet Elshani ka hedhur në gjyq dy vëllëzërit Mozzik dhe Getinjo pas largimit të tyre nga label-i ku edhe e nisën karrierën.