MET GALA 2023: Çfarë veshën yjet – AlpeGossip
MET GALA 2023: Çfarë veshën yjet

MET GALA 2023: Çfarë veshën yjet

“Karl Lagerfeld: A Line of Beauty” (Karl Lagerfeld: Një linjë e bukurisë) ishte tema e vitit 2023 e Met Gala dhe nderoi dizajnerin e ndjerë Karl Lagerfeld. Ja si u veshën personazhet e famshëm në tapetin e kuq.

A$AP Rocky dhe Rihanna

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Gigi Hadid

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Jennifer Lopez

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Dua Lipa

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Margot Robbie

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Billie Eilish

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Cardi B

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Carla Bruni

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Rita Ora

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Salma Hayek

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Lila Moss dhe Kate Moss

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Bad Bunny

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Emily Ratajkowski

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Emily Blunt

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Irina Shayk

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Nicole Kidman

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Donatella Versace

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Vanessa Hudgens

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Gisele Bündchen

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Naomi Campbell

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Ashley Graham

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Karlie Kloss

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Anne Hathaway

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Kim Kardashian

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Kylie Jenner

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Kendall Jenner

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Lily James

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Paris Hilton

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Florence Pugh

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Cara Delevingne

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Serena Williams

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Yung Miami

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Pedro Pascal

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Idris Elba dhe Sabrina Dhowre Elba

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Kristen Stewart

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Viola Davis

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Jeremy Pope

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Stella McCartney

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Jenna Ortega

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Michelle Yeoh

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Jared Leto

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Tommy Hilfiger dhe Dee Ocleppo

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Kerry Washington

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Jessica Chastain

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Doja Cat

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Lil Nas X

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Maluma

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Lizzo

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Ava Max

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Teyana Taylor

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Christina Ricci

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Aubrey Plaza

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Madelyn Cline

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Usher

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Erykah Badu

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Olivia Wilde

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Ariana DeBose

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Taika Waititi

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Olivia Rodrigo

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Joan Smalls

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Allison Williams

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Janelle Monáe

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Tems

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Mary J. Blige

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Miranda Kerr

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Lily Aldridge

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Ashley Park

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Pete Davidson

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet

Alexandra Daddario

Met Gala 2023: Çfarë veshën yjet