BABA PËR HERË TË PARË/ Kledi Bahiti zbulon gjininë e bebushit (FOTO) - AlpeGossip
BABA PËR HERË TË PARË/ Kledi Bahiti zbulon gjininë e bebushit (FOTO)

BABA PËR HERË TË PARË/ Kledi Bahiti zbulon gjininë e bebushit (FOTO)

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është në një histori dashurie me gazetaren dhe moderatoren e sportit në rrjetin e RTSH, Pejana Elezi.

Lajmi u bë publik prej fillimit të marsit, kur u vu rë se bukuroshja bionde nga Tirana, kishte vendosur edhe si foto profili foton krah kompozitorit të njohur.

Por ky lajm u shoqërua me një tjetër akoma më të bukur për çiftin, i cili është në pritje të ëmbël të fëmijës së parë.

Deri më tani ata e kishin mbajtur të fshehtë gjininë e bebushit, por sot Kledi e ka zbuluar për të gjithë.

I ftuar në emisionin “E Diell” ai ka treguar se së shpejti do të bëhet baba për herë të parë i një djali.

“Po e morëm vesh, do kemi një çun çun gushëpëllumb”, tha kompozitori.