VIDEO INTIME PËR ALESIA BAMIN NË INTERNET? Modelja befason me përgjigjen: Ka njerëz që nxjerrin bukën e gojës me atë – AlpeGossip
VIDEO INTIME PËR ALESIA BAMIN NË INTERNET? Modelja befason me përgjigjen: Ka njerëz që nxjerrin bukën e gojës me atë

VIDEO INTIME PËR ALESIA BAMIN NË INTERNET? Modelja befason me përgjigjen: Ka njerëz që nxjerrin bukën e gojës me atë

Modelja Alessia Bami teksa ishte në emisionin “E Diell” u pyet nga Edi Manushi se si do të sillej ajo nëse dikush do t’i publikonte një video intime.

Ajo ka befasuar jo pak më përgjigjen e saj duke thënë:

Alessia:

Le ta fillojmë me teknologjinë, teknologjia ka të mirat dhe të këqijat e veta.

Mos të harrojmë që ka edhe njerëz që nxjerrin bukën e gojës nëpërmjet teknologjisë, kështu që sigurisht do të ndërhyjnë në jetën tënde private.

Në studio nuk ishin dakord me këtë deklaratë, pasi sipas tyre ai për të siguruar bukën e tij do të thotë që po shkatërron jetën time.