LUM XHENSILA PËR TË/ Besi qenka djalë për shtëpi dhe këto foto s’duhen humbur – AlpeGossip
LUM XHENSILA PËR TË/ Besi qenka djalë për shtëpi dhe këto foto s’duhen humbur

LUM XHENSILA PËR TË/ Besi qenka djalë për shtëpi dhe këto foto s’duhen humbur

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku  e ka treguar gjithmonë përkushtimin e  madh që ka ndaj familjes. Ai kujdeset gjithmonë për bashkëshorten e tij Xhensilën dhe vajzën Ajkën dhe e ndihmon sa do pak këngëtaren me shtëpinë.

Së fundmi, Besi ka treguar se është një djalë për shtëpi pasi edhe pazaret dhe blerjen e ushqimeve i bënë vetë ai. Në disa foto të siguruara nga ‘Revista Who’ aktori dhe moderatori i “B.E Coffee”, është fotografuar në tregun e fruta-perimeve duke blerë gjërat e nevojshme për shtëpinë.

Në disa prej fotove ai shihet teksa flet edhe me tregtarët, ndërkohë që zgjedh me kujdes  perimet dhe fruta. Kujtojmë që Besi e ka treguar përher pasionin që ka e ndaj gatimit për të cilin gjithmonë kujdeset vetë.