HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Trejsi Sejdini është një “binjake” dhe këto detaje na bindën (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Trejsi Sejdini është një “binjake” dhe këto detaje na bindën (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Trejsi Sejdini është një “binjake” dhe këto detaje na bindën (FOTO)

Prej disa kohësh ajo është bërë një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me postimet e saj të nxehta në Instagram.

Nëse jeni  kurioz të njihni më shumë karakterin e Trejsit së apri dueht të dini se ajo i përket shenjës së “binjakëve” në horoskop. Femrat e shenjës se binjakeve janë misterioze dhe sharmante, qe gjithashtu mund te ketë ndikim te madh te të tjerët dhe kush më mirë.

View this post on Instagram

Fashion changes,but style endures #cocochanel

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on

Luksin dhe rehatinë e adhurojnë dhe bëjnë te pamundurën për ta arritur dhe Trejsi gjithmonë përflitet në media për udhëtimet e saja luksoze.Gjithashtu si një Binjake , Trejsi është shumë aktive dhe energjike.

View this post on Instagram

Crazy morning 😹😹

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on

View this post on Instagram

Love you @merita_merja 🥰

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on

Dhe nëse do ta përshkruanim Trejsin me tre fjalë si një binjake do të ishte: Bujaria,sensualiteti dhe paqëndrueshmëria.

AlpeNews.al