"TË NJOHA KUSH JE"/ Roza Lati ka dy fjalë për Trejsi Sejdinin (FOTO) - AlpeGossip
“TË NJOHA KUSH JE”/ Roza Lati ka dy fjalë për Trejsi Sejdinin (FOTO)

“TË NJOHA KUSH JE”/ Roza Lati ka dy fjalë për Trejsi Sejdinin (FOTO)

Moderatorja Roza Lati dhe Miss Universe, Trejsi Sejdini, janë parë shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe vetëm disa javë më parë Trejsi ishte e ftuar në emisionin e Rozës “Why Not”.

Në postimet e tyre në Instagram, vajzat kanë postuar shpesh foto e video me njëra-tjetrën, ndërsa së fundmi Roza Lati i ka bërë një dedikim special Trejsit, duke ndarë foto nga momentet më të veçanta me të.

“Duhet të jetoja me Trjesi Sejdinin te shtëpia e saj, që ta njihja kush është kjo vajzë. Dhe kjo është binjakja ime. Shumë dashuri për ty vajzë.”

“Si jemi njohur bashkë, ishe aty për mua kur unë isha keq, shumë keq. Të dua vajzë. Ti e di që më ke mua.”- shkruan Roza krahas fotove me Trejsin.