“BËJ JETË SE KA PJELL GJELI”/ Alketa Vejsiu publikoi foton me këmbë përpjetë, fansi e ironizon keq – AlpeGossip
“BËJ JETË SE KA PJELL GJELI”/ Alketa Vejsiu publikoi foton me këmbë përpjetë, fansi e ironizon keq

“BËJ JETË SE KA PJELL GJELI”/ Alketa Vejsiu publikoi foton me këmbë përpjetë, fansi e ironizon keq

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të mira  të ekranit shqiptar. Së fundmi ajo është bërë shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon edhe foto të ndryshme nga e përdisthmja apo pushimet magjike.

Moderatorja nuk i shpëton dot kritikave të ndjekësve dhe pse shumë herë nuk përton tu kthej atyre një përgjigje. Ditën e sotme ajo ka publikur disa foto nga pushimet ku shihet duket bërë yoga dhe një fanse me ironi ka bërë komentin më pikant të ditës.

“Bëj jet bëj,se ka pjell gjeli” por Alketa ndryshe nga herët e tjera nuk ka kthyer një përgjigje.

AlpeNews.al