NUK KA PUSHIM PËR TA/ Flori Mumajesi sapo na zbuloi çfarë i ka mbledhur bashkë kantautorin me Fifin, Krusitën dhe Kledi Bahitin (FOTO) – AlpeGossip
NUK KA PUSHIM PËR TA/ Flori Mumajesi sapo na zbuloi çfarë i ka mbledhur bashkë kantautorin me Fifin, Krusitën dhe Kledi Bahitin (FOTO)

NUK KA PUSHIM PËR TA/ Flori Mumajesi sapo na zbuloi çfarë i ka mbledhur bashkë kantautorin me Fifin, Krusitën dhe Kledi Bahitin (FOTO)

Mund të themi se Three Dots me në krye kantautorin Flori Mumajesi kanë qenë mjaft të suksesshëm në festivalin e “Kënga Magjike” këtë vit pasi shumë produksione arritën natën finale dhe madje rrëmbyen dhe çmime mjaft të rëndësishme.

Flori së bashku me Fifin, Krusitën e Kledi Bahitin janë mbledur së bashku dhe kantautori ka shpërndarë një video në Insastoryn e Kledi Bahitit duke treguar se të gjithë po kalojnë kohë mjaft të mire së bashku duke ngrënë pizza, por jo vetëm kaq.

Gjatë videos Flori thotë se po bëjnë prova.

Duket se artistët nuk kanë marrë aspak kohë për të pushuar sepse mesa duket kanë suksese të tjera për të sjellë për publikun.