U tha se ishte në pritje të ëmbël, flet më në fund Klea Huta: Jemi në… (FOTO) – AlpeGossip
U tha se ishte në pritje të ëmbël, flet më në fund Klea Huta: Jemi në… (FOTO)

U tha se ishte në pritje të ëmbël, flet më në fund Klea Huta: Jemi në… (FOTO)

Një foto e publikuar nga Elgiti, në mbishkrimin “së shpejti” ngriti dyshimin se çifti mund të ishte në pritje të ëmbël. Në foto, shfaqej moderatorja Klea Huta, teksa shihte gjithë dashuri partnerin e saj Elgit Doda.

Por një gjë e tillë duket se nuk është aspak e vërtetë. Në postimin e rradhës në “Instagram”, Klea Huta sqaroi se janë në pritje të videoklipit të tyre, duke mohuar zërat për shtatzëninë.

Së shpejti, çifti pritet të publikojë bashkëpunimin e tyre të parë. Klea dhe Elgiti kanë më shumë se një vit, që janë në një lidhje dashurie.