“12 ORË PËRPARA LINDJES SË DJALIT”/ Ajola publikon “foton e ëmbël” me Erion Veliaj – AlpeGossip
“12 ORË PËRPARA LINDJES SË DJALIT”/ Ajola publikon “foton e ëmbël” me Erion Veliaj

“12 ORË PËRPARA LINDJES SË DJALIT”/ Ajola publikon “foton e ëmbël” me Erion Veliaj

Vetëm dy javë më parë Ajola Xoxa dhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj u bënë prindër për herë të parë dhe në jetë ka ardhur djali i tyre Kajan.

Në postimin e fundit në Instagram, Ajola ka ndarë me ndjekësit e saj një foto shumë të veçantë dhe romantike ku duket së bashku me Veliajn i cili duart i ka vendosur në barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes.

Sipas Ajolës fotoja është shkrepur vetëm 12 orë përpara ardhjes në jetë të Kajanit.