Orinda Huta e pranoi para të gjithëve: Jam shtatzënë! Reagimi i babi Turit na emocionoi tej mase! (FOTO) – AlpeGossip
Orinda Huta e pranoi para të gjithëve: Jam shtatzënë! Reagimi i babi Turit na emocionoi tej mase! (FOTO)

Orinda Huta e pranoi para të gjithëve: Jam shtatzënë! Reagimi i babi Turit na emocionoi tej mase! (FOTO)

Tashmë u bë një vit që prej ceremonisë martesore të çiftit Hyska-Huta. Dasmë kjo që u përfol shumë dhe të shumtë ishin personazhet VIP të ftuar për atë datë të shënuar.

Media nuk ka rreshtur duke lajmëruar se dyshja janë në një pritje te ëmbël, por çifti e ka mohur gjatë gjithë kohës. Heret apo vonë shumë prej nesh e kemi pritur momentin kur Orinda dhe Turi do na lajmëronin se kur pritej të bëheshin prindër. Këtë gjë ka bërë këngëtarja dhe moderatorja mbrëmjen e kaluar në “Dua të të bëj të lumtur” ajo pranoi para të gjithëve se është shtatzënë dhe ky lajm na lumturoi të gjithëve.

Por postimi i Turit ne Instagram nepermjet një ‘insta story’ na emocionoi shumë. Në foto shihet dyshja por mbishkrimi është shumë i bukur.

‘E dua këtë gocën!’ shkruan moderator, duke bërë ‘tag’ Orindën. Urime çiftit!