“UA ÇA TMERRI"/ Trembet për vdekje Alketa Vejsiu në aeroportin e Vjenës, "plani" i fshehtë i Jonida Maliqit (VIDEO) - AlpeGossip
“UA ÇA TMERRI”/ Trembet për vdekje Alketa Vejsiu në aeroportin e Vjenës, “plani” i fshehtë i Jonida Maliqit (VIDEO)

“UA ÇA TMERRI”/ Trembet për vdekje Alketa Vejsiu në aeroportin e Vjenës, “plani” i fshehtë i Jonida Maliqit (VIDEO)

Moderatorja Alketa Vejsiu dhe këngëtarja Jonida Maliqi janë kthyer një Tiranë dje pas pushimeve të tyre luksoze. Mirëpo duket se surprizat nuk paskan munguar dhe shpirti i grupit paska qenë Jonida Maliqi.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram detaje nga kthimi i tyre dhe mes të gjithave spikat një video nga aeroporti i Vjenës. Jonida e ka trembur Alketa Vejsiun duke i dal para në një moment të papritur.

“Ua Jonida, ua çfarë tmerri, kardiologun të lutem”, u shpreh menjëherë Alketa Vejsiu ndaj Jonida Maliqit.