MOS E HUMBISNI/ Albërije provon për herë të parë shot-sa, shihni çfarë bënë në mes të lokalit (VIDEO) – AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ Albërije provon për herë të parë shot-sa, shihni çfarë bënë në mes të lokalit (VIDEO)

MOS E HUMBISNI/ Albërije provon për herë të parë shot-sa, shihni çfarë bënë në mes të lokalit (VIDEO)

Albërie Hadërgjonaj është rikthyer sërish në Amerikë dhe mbrëmjen e kaluar ka qenë në shoqërinë e vajzës së saj, Anxhelinës dhe miqve të saj. “Më kanë munguar shumë”, shkruan Albërie në njërën nga videot ku filmon vajzën dhe miqtë e saj. Ndërsa Anxhelina ka postuar një video ku shihet Albërie duke provuar shot-sa për herë të parë.

Këngëtares siç duket nuk i pëlqyen edhe aq shumë dhe shtrembëron fytyrën pasi e provon ndërsa në sfond dëgjohet Anxhelina dhe miqtë duke qeshur. “Ajo nuk ka provuar kurrë një shot më parë, duket”, shkruan Anxhelina në videon të cilën mund ta shihni më poshtë.

Alberie😂😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on