“PO TË DUASH, SOT MUND TA DEKLAROSH”/ Anxhela Peristeri në një lidhje? Merr buqetën me lule “live” në emision – AlpeGossip
“PO TË DUASH, SOT MUND TA DEKLAROSH”/ Anxhela Peristeri në një lidhje? Merr buqetën me lule “live” në emision

“PO TË DUASH, SOT MUND TA DEKLAROSH”/ Anxhela Peristeri në një lidhje? Merr buqetën me lule “live” në emision

Këngëtarja Anxhela Peristeri mbrëmjen e së dielës Peristeri ka performuar në ‘Këngën Magjike’ me projektin ‘Dikushi im’ me të  cilin do të prezantohet këtë vit.

Nisur nga titulli i këngës së saj, Arditi e ka pyetur për personin që i ka vjedhur zemrën, dhe pikërisht në këtë kohë në studio ka ardhur një buqetë me trëndafila për Peristerin, ku pusulla sipër saj shkruante: Po të duash, sot mund ta deklarosh.

Por pavarësisht bisedës me Arditin, Anxhela nuk zbuloi asgjë për partnerin që ka në krah, por ka zgjedhur ta mbajë akoma të  fshehtë.