SË BASHKU EDHE GJATË “MARATONËS”/ Aulona Musta “reklamon” bashkëshortin e saj seksi (FOTO) – AlpeGossip
SË BASHKU EDHE GJATË “MARATONËS”/ Aulona Musta “reklamon” bashkëshortin e saj seksi (FOTO)

SË BASHKU EDHE GJATË “MARATONËS”/ Aulona Musta “reklamon” bashkëshortin e saj seksi (FOTO)

Sot u zhvillua “Maratona e Tiranës” ku morën pjesë edhe figura shumë të njohura të ekranit.

Ndër to edhe Aulona Musta me bashkëshortin e saj.

Sigurisht që një ngjarje e tillë nuk mund të kalonte pa u ndarë në Instagram me ndjekësit.

Moderatorja e njohur e “Thumb” publikoi video të ndrysme të momenteve gjatë maratonës, ku bie në sy dhe bashkëshorti i saj.

Ai nuk nguronte asnjë moment të reklamonte muskujt e tij seksi.

Në një farë mënyre, Aulona i ka bërë një “reklamë” të mirë bashkëshortit në Instagram.