SI TË GJITHA GRATË SHTATZËNA/ Elita i kërkon Gjikos ti sjellë patjetër këtë ushqim (VIDEO) – AlpeGossip
SI TË GJITHA GRATË SHTATZËNA/ Elita i kërkon Gjikos ti sjellë patjetër këtë ushqim (VIDEO)

SI TË GJITHA GRATË SHTATZËNA/ Elita i kërkon Gjikos ti sjellë patjetër këtë ushqim (VIDEO)

Çifti më i komentuar i showbizit shqiptar, Gjiko dhe Elita Rudi, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi i shtatzënisë u konfirmua vetëm dy ditë më parë nga çifti në klipin e ri të Gjikos, ku merrte pjesë edhe Elita.

Në fund të këngës, ajo shfaqet me barkun e rrumbullakosur teksa fle, ndërkohë që Gjiko ka vendosur dorën mbi barkun e saj. Mirëpo, skena nuk ka përfunduar aty. Në profilin e saj në Instagram, Elita ka publikuar një video ku teksa qëndronin të shtrirë, ajo i bën një kërkesë urgjente bashkëshortit të saj, për shkak të nepsit të madh të shtatzënisë.

“O beb, po dua boston.”- i thotë Elita Gjikos, i cili i kërkon të flejë edhe 5 minuta dhe më pas t’ja sjellë një të tillë.