MEGHAN MARKLE THYEN TRADITËN/ Bizhuteritë e përdorura në Fiji i ka marrë nga… (FOTO) – AlpeGossip
MEGHAN MARKLE THYEN TRADITËN/ Bizhuteritë e përdorura në Fiji i ka marrë nga… (FOTO)

MEGHAN MARKLE THYEN TRADITËN/ Bizhuteritë e përdorura në Fiji i ka marrë nga… (FOTO)

Vëthët e përdorura nga Megan Markle në tetorin e kaluar gjatë një ceremonie në ishullin Fiji thuhet të arrijnë vlerën 500 000 paund.

Por e veçanta qëndron në faktin se ato ishin të huazuara nga dizejnjuesi kinez Butani.

Mesa duket ky model është mjaft i preferuar edhe nga emra të tjerë të showbizit si Jennifer Lopez, Rihanna dhe Mishel Obama.

Në këtë mënyrë dukesha e Sussex theu traditën mbretërore duke përdorur stoli të dizejnuesve të huaj.