“MA HOQI HUNDËN”/ Mozzikun e zë gjumi në avion, Loredana i bën të papriturën (FOTO) – AlpeGossip
“MA HOQI HUNDËN”/ Mozzikun e zë gjumi në avion, Loredana i bën të papriturën (FOTO)

“MA HOQI HUNDËN”/ Mozzikun e zë gjumi në avion, Loredana i bën të papriturën (FOTO)

Mozzik dhe Loredana janë kthyer në çiftin më të komentuar në media dhe me projektet që po sjellin në muzikë po korrin vetëm sukses.

Dita e sotme e ka gjetur çiftin në avion duke udhëtuar. Mozzik ka marrë një sy gjumë ndërsa Loredana i është afruar për të bërë një foto.

“Ma hoqi hundën”, shkruan Mozzik në përshkrimin e fotos ndërsa Loredana i komenton: “Hunda jote si puding”.

Kujtojmë që kënga e fundit e çiftit me titull “Romeo dhe Juliet” ka arritur miliona shikime dhe është pëlqyer shumë.