ME BIKINI TË VOGLA TE MAKINA E POLICISË/ Arjoni poston FOTON “hot” të Serenës: Do kapen të gjithë kriminelët… – AlpeGossip
ME BIKINI TË VOGLA TE MAKINA E POLICISË/ Arjoni poston FOTON “hot” të Serenës: Do kapen të gjithë kriminelët…

ME BIKINI TË VOGLA TE MAKINA E POLICISË/ Arjoni poston FOTON “hot” të Serenës: Do kapen të gjithë kriminelët…

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli, nuk e ka aspak problem që në profilin e tij në “Instagram” të postojë foto apo video shumë “hot” të të dashurës.

Ai herë pas here ndanë me ndjekësit edhe momente intime me modelen, Serena Sula, e cila tashmë njihet edhe për “terk”-un e saj të famshëm.

Me bikini shumë të vogla te makina e policisë, Arjoni poston

“Me hyrjen e Serenës në detyrë do të kapen të gjithë kriminelët dhe do gjobiten të gjithë pa përjashtim”, shkruan Arjoni në foton ku e dashura e tij nuk i ka lënë vend imagjinatës.

Me bikini shumë të vogla te makina e policisë, Arjoni poston

Me bikini shumë të vogla te makina e policisë, Arjoni poston