“Sa by*ën e mirë”! Si ia mbushi mendjen Geti mamit të Çiljetës për këngën (VIDEO) – AlpeGossip
“Sa by*ën e mirë”! Si ia mbushi mendjen Geti mamit të Çiljetës për këngën (VIDEO)

“Sa by*ën e mirë”! Si ia mbushi mendjen Geti mamit të Çiljetës për këngën (VIDEO)

Mami i këngëtares shqiptare Çiljeta Xhilaga, ka qenë kundër këngës “Dridhe” që bëri bujë dhe theu tabutë me tekstin “Sa kam b***n e mirë”

Në një intervistë për “Jo vetëm modë”, mamaja e Çiljetës tregon se kur kishte shkuar në studion e Getoarit dhe kishte dëgjuar këngën ishte çuditur.

“Me Getoarin faktikisht na kanë marrë në telefon dhe ne marrim rrugën për Kosovë dhe shkojmë në studion e Getit edhe dëgjuam këngën: Qyqja Geto i thashë, kemi ardh nga Tirana në Prishtinë për të dëgjuar këto fjalë? Jo i thash, nuk do ta lejoj Çiljetën të këndojë.

Por ai mu kthye: Pse të mos e bëjë? Është diçka e bukur, do bëjë bujë. Më pas vendosëm dhe e bëmë, tregoi mamaja e këngëtares.