Me sytë drejt qiellit, Ardit Gjebreas i bën përshtypje diçka dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Me sytë drejt qiellit, Ardit Gjebreas i bën përshtypje diçka dhe… (FOTO)

Me sytë drejt qiellit, Ardit Gjebreas i bën përshtypje diçka dhe… (FOTO)

Ardit Gjebrea është një nga moderatorët më të dashur dhë më të ndjekur nga publiku shqiptar.

Ai është mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale ku herë pas herë poston foto të ndryshme.

Në mëngjesin e sotëm atij duket se i ka bërë përshtypje diçka dhe e ka postuar si video ne Instastory.

Në videon e publikuar duken dy avionë të cilët ecin në sinkron me njëri-tjetrin dhe kjo duket se i ka lënë përshtypjë moderatorit pasi vërtet është diçka e rrallë dhe një punë e mirë e pilotëve.