E PYESIN PSE NUK POSTON FOTO TË MOTRËS/ Ja si përgjigjet Aulona Musta (FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN PSE NUK POSTON FOTO TË MOTRËS/ Ja si përgjigjet Aulona Musta (FOTO)

E PYESIN PSE NUK POSTON FOTO TË MOTRËS/ Ja si përgjigjet Aulona Musta (FOTO)

Aulona Muta është një nga moderatoret e programit “Thumb” i cili preferohet shumë nga publiku e sidomos për ngacmimet me lezet që u bëhen vipave.

Duke qenë se është mjaft aktive në Instagram fansat prej kohësh kanë qenë kuriozë se pse moderatorja nuk e nxirrte asnjëherë të motrën në rrjete sociale.

Më në fund Aulona e motra e saj e bënë “zemrën gur” dhe publikoi foton e saj ku mbishkruan arsyen e vërtetë:

“Ajo nuk e ka qef fare vëmendjen”, shkruan Aulona duke shuajtur më në fund kuriozitetin.