“KUDO QË SHKON TI, SHKOJ UNË…”/ Miqësi e rrallë, Lori i dedikon shoqes së zemrës fjalët më të ëmbla (FOTO) – AlpeGossip
“KUDO QË SHKON TI, SHKOJ UNË…”/ Miqësi e rrallë, Lori i dedikon shoqes së zemrës fjalët më të ëmbla (FOTO)

“KUDO QË SHKON TI, SHKOJ UNË…”/ Miqësi e rrallë, Lori i dedikon shoqes së zemrës fjalët më të ëmbla (FOTO)

Disa minuta më parë, trashëgimtarja e “Top Channel”, ka bërë një postim mjaft të veçantê. Ajo ka uruar me fjalët e ëmbla miken e saj të zemrës, Sonelën, për ditën e saj të lindjes. “Kudo që shkon ti, shkoj unë. Ti ke një zemër që shkëlqen dhe unë nuk mund të të marr në asnjë vend pasi je gjëja më e nxehtë nën diell dhe të gjith të bien tek kēmbët. Do të të festoj gjithmonë dhe shpresoj që jeta të rezervojë vetëm gjëra speciale për ty. Të dua, faleminderit që je gjithmonë për mua. Të kam pērgjithmonë”, shkruan Lori krahas fotove me miken e saj. Ato e kanë treguar gjithmonë marrëdhënien e ngushtë që kanë me njëra-tjetrën dhe gjithmonë marrin komplimente të shumta për shoqërinë e rrallë që kanë.