“KËTO NË TELEVIZION DUAN TË MË SULMOJNË”/ Alesia Bami: Kam më shumë miq sesa mikesha, nuk e di por… (FOTOT) – AlpeGossip
“KËTO NË TELEVIZION DUAN TË MË SULMOJNË”/ Alesia Bami: Kam më shumë miq sesa mikesha, nuk e di por… (FOTOT)

“KËTO NË TELEVIZION DUAN TË MË SULMOJNË”/ Alesia Bami: Kam më shumë miq sesa mikesha, nuk e di por… (FOTOT)

Modelja Alesia Bami në një intervistë për ‘Pushime On Top’ na ka konfirmuar se xhelozia femërore është e pranishme në çdo aspekt të jetës dhe ndër të tjera edhe në botën e medias dhe artit.

Alesia ka treguar se ka më shumë miq në televizion sesa mikesha, ndërsa ka theksuar se ato në televizion seç kanë diçka që duan ta sulmojnë.

“Kam më shumë miq se sa mikesha, kam edhe shoqe por jashtë televizionit. Nuk e di se çfarë kanë me mua këto në televizion. Nuk e di seç kanë diçka që duan të më sulmojnë”, ka thënë Alesia.

alesia-bami1alesia-bami3Alesia Bami12311Alesia Bami123alesia-bami-1-1alesia bami2alesia bamialesia bami1alesia bami 4alesia bami2alesia bami2alesia bami4alesia bami3