AKSESORI QË PO ÇMEND FEMRAT/ Ja trendi më i ri që do e shihni kudo në verë (FOTO) – AlpeGossip
AKSESORI QË PO ÇMEND FEMRAT/ Ja trendi më i ri  që do e shihni kudo në verë (FOTO)

AKSESORI QË PO ÇMEND FEMRAT/ Ja trendi më i ri që do e shihni kudo në verë (FOTO)

Zbukurimet e flokëve sërish janë në trend në botën e bukurisë, mirëpo vëmendje të veçantë këtë sezon vajzat ia kanë kushtuar karficave zbukuruese për flokë, të cilat e japin dozë elegance dhe prezencë.

Ndonjëherë mungesa e kohës për rregullimin e  flokëve na kushton por  vetëm me një detaj të vogël ne mund të dukemi thjeshtë dhe bukur për festa.

Flokët e lëshuara dhe të rrafshëta me zgjedhje të kujdesshme të karficave të cilat përshtaten me kombinimin tuaj ditor të veshjeve do të keni dimensione plotësisht ndryshe.

Ky detaj i modës është zgjedhje e përsosur është ideal edhe për  të përcjell stilin tuaj në mënyrë origjinale.

Vetëm me disa karfica dhe ju do të shkëlqeni  në daljet duke u dukur sa më dashion për sezonin e pranvarës dhe verës. Ja di8sa nga modleet e karficave që po bëjn namin në botën e modës.