REFUZOI REHABILITIMIN/ Pas lajmeve të abuzimeve Michael, Paris Jackson përballet me “post vetëvrasjen” (FOTO) – AlpeGossip
REFUZOI REHABILITIMIN/ Pas lajmeve të abuzimeve Michael, Paris Jackson përballet me “post vetëvrasjen” (FOTO)

REFUZOI REHABILITIMIN/ Pas lajmeve të abuzimeve Michael, Paris Jackson përballet me “post vetëvrasjen” (FOTO)

Paris Jackson është duke u inkurajuar nga njerëz shumë afër saj për të shkuar në rehabilitim por ajo është duke ju rezistuar.

Njerëzit pranë  Parisit  isugjeruan rehabilitimin pas një tentative vetëvrasëse gjatë fundjavës. Ata gjithashtu thanë se  Parisi po lufton  me të gjitha llojet e çështjeve emocionale, si dhe çështjet e abuzimit me substancat.

Paris preferoi të qëndronte në rehabilitim vetëm për disa orë ,ajo nuk ishte vetëm  pasi ka dal nga spitali bashkë me avokatin e saj.

Vajza e yllit të popit  është pothuajse 21 vjeç , ajo është një i rritur  prandaj vendimi për tu kontrolluar në rehabilitim e vendos ajo.

Ndërkohë ja disa foto  se si ka ndryshuar Paris që nga fëmijëria.