E akuzojnë për photoshop, por kjo VIDEO e nxehtë e Kejvinës i la të gjithë me gisht në gojë – AlpeGossip
E akuzojnë për photoshop, por kjo VIDEO e nxehtë e Kejvinës i la të gjithë me gisht në gojë

E akuzojnë për photoshop, por kjo VIDEO e nxehtë e Kejvinës i la të gjithë me gisht në gojë

Velina e Xing me Ermalin, Kejvina Kthella, është padyshim një prej femrave më të ndjekura dhe ndër më të komentuarat e showbizit shqiptar. Pozat e saj seksi dhe linjat perfekte tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve, saqë shpeshherë e kanë akuzuar se përdor photoshop.

Megjithatë, velina ka publikuar pak minuta më parë një video që ja ka hequr trurin ndjekësve dhe me siguri ja ka mbyllur gojën atyre që e akuzojnë për photoshop. Kejvina shfaqet me një rrjetë në krahë, të cilën e heq teksa del nga deti, duke ekspozuar të pasmet bombastike dhe këmbët e gjata super në formë.

“Hajde flasim pak për fotoshopin.”- ka shkruar ajo në videon e publikuar.