“UNË I TREMB NJERËZIT”/ Jonida Maliqi flet për jetën si beqare (FOTO) – AlpeGossip
“UNË I TREMB NJERËZIT”/ Jonida Maliqi flet për jetën si beqare (FOTO)

“UNË I TREMB NJERËZIT”/ Jonida Maliqi flet për jetën si beqare (FOTO)

Jonida Maliqi  është këngëtarja që do të përfaqësoj këtë vit vendin tonë në Eurovizion.

Jonida, e ftuar gjatë pasdites së sotme, në emisionin ‘Thumb’ ka folur jo vetëm për këtë eksperience, që mezi po e pret, por dhe për jetën private si beqare.

‘Komunikimi për mua është shumë i rëndësishëm, por në fakt nuk kam pasur asnjë rast konkret. Unë i tremb njerëzit’, tha Maliqi.

Kujtojmë që këngëtarja është ndarë nga bashkëshorti, me të cilin ka dhe një djalë.