PANTALLONA BURRËRORE DHE PALLTO DIMËRORE/ Blogeret na suprizuan sërish (FOTO) – AlpeGossip
PANTALLONA BURRËRORE DHE PALLTO DIMËRORE/ Blogeret na suprizuan sërish (FOTO)

PANTALLONA BURRËRORE DHE PALLTO DIMËRORE/ Blogeret na suprizuan sërish (FOTO)

Edhe për këtë javë ne kemi përzgjedhur veshjet më të bukura të blogereve shqiptare.

Duket se vajzat nuk dalin asnjëherë nga trendet dhe qëndrojnë gjithmonë koherente me modën.

Siç shihet blogeret kanë zgjedhur të paraqisin në “Instagram” një veshje me stil që na bënë të gjithëve ta adhurojmë.

AlpeNews.al  ju ka njohur vazhdimisht me koleksionet e reja që janë prezantuar  nga marka të njohura në “javën e  modës”. Prandaj vajza i hidhni një sy do të kuptoni se nga janë inspiruar blogeret!

Jonida Maliqi

Anxhelina Kotorri

Armina Mevlani

Estela Ujka

Lori Hoxha

AlpeNews.al