Operacion apo PHOTOSHOP?! Ja mendimi i VIP-ave për FOTON me gjoksin e “zmadhuar” të Era Istrefit – AlpeGossip
Operacion apo PHOTOSHOP?! Ja mendimi i VIP-ave për FOTON me gjoksin e “zmadhuar” të Era Istrefit

Operacion apo PHOTOSHOP?! Ja mendimi i VIP-ave për FOTON me gjoksin e “zmadhuar” të Era Istrefit

Era Istrefi është emri më i përfolur javët e fundit. Kjo për shkak të pjesëmarrjes në Kupën e Botës, ku performoi himnin e kësaj ngjarje të madhe. Por Era vazhdon të jetë active në rrjetet sociale ku publikon foto e video nga përditshmëria e saj, por edhe nga projeketet.

Fansat e Era Istrefit po presin me padurim ditën e premte që këngëtarja të publikojë bashkëpunimin e saj me Konshens që do të titullohet “Oh God” . Ditën e sotme, këngëtarja ka publikuar një foto duke zbuluar se si do të duket në klipin e ri dhe jo vetëm neve, por edhe të gjithë fansave u kanë shkuar sytë te gjoksi i cili duket më i madh se kurrë. Ndoshta është modifikim ose është ai materiali që ka vendosur i cili i bën të duken më të mëdhenj, por duket se Albana Osmanit i ka pëlqyer shumë kjo foto pa menduar nëse Era ka kryer apo jo një operacion dhe e ka quajtur “Diva”, ndëkohë që Capital T i ka shkruar disa emoji vetëtimash, pasi vetë në foto Era shkruan:

“Do të dëgjoni vetëtimën, dhe do të më kujtoni mua”.