Me këto kërcime sensuale, Kejvina do t'ju ÇMENDI sonte! Shikoni si i tund të pasmet në... (VIDEO) - AlpeGossip
Me këto kërcime sensuale, Kejvina do t’ju ÇMENDI sonte! Shikoni si i tund të pasmet në… (VIDEO)

Me këto kërcime sensuale, Kejvina do t’ju ÇMENDI sonte! Shikoni si i tund të pasmet në… (VIDEO)

E bukur, seksi, provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në “Xing me Ermalin”. Dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq me dy të çara anash që krijoi idenë se ajo nuk kishte veshur të mbathura, bëri shumë bujë. Emri i Kejvinës pushtoi mediat e rrjetet sociale dhe për shumë javë ishte në qendër të vëmendjes pikërisht për këtë arsye.

Velina e njohur ka nisur pushimet e saj anës detit. Destinacioni i modeles është ishulli grek i Mikonos, prej nga ku, Kejvina ka postuar mjaft foto provokuese me bikini, duke ekspozuar format e saj seksi. Ajo gjithashtu ka postuar disa video në instastory ku i ka dhuruar ndjekësve të saj disa pamje shumë seksi teksa kërcen në mënyrë shumë sensuale.