Moderatorja publikon foton lakuriq/ Aulona Musta i lë komentin qënuk pritej: Le nam ça do të thotë çuni …(FOTO) - AlpeGossip
Moderatorja publikon foton lakuriq/ Aulona Musta i lë komentin qënuk pritej: Le nam ça do të thotë çuni …(FOTO)

Moderatorja publikon foton lakuriq/ Aulona Musta i lë komentin qënuk pritej: Le nam ça do të thotë çuni …(FOTO)

Modelja dhe prezantuesja e njohur italiane, Belen Rodriguez, është shumë e famshme dhe publikon vazhdimisht foto provokuese, shpeshherë lakuriq.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe përpara disa orësh, ku ka publikuar një foto komplet nudo, teksa pozonte në mes të natyrës pa rroba.

Por në këtë foto nuk ka munguar komenti i gazetares së njohur shqiptare, Aulona Mustës, e cila ka reaguar ndaj zhveshjes së Belenit, duke e kritikuar atë dhe i ka përmendur faktin që është mama.

“Ngele lakuriq mi goce! Le nam! Ca do të thotë çuni, kur të të shohë fotot? Je dhe nënë ti! Pff”, i ka thënë Aulona asaj, duke ironizuar kështu edhe njerëzit që e kritikojnë shpesh atë kur publikon foto me bikini.