A ËSHTË TAKUAR ME KEISIN? Kristi e thotë hapur: Kënga ishte “diss” por ne… – AlpeGossip
A ËSHTË TAKUAR ME KEISIN? Kristi e thotë hapur: Kënga ishte “diss” por ne…

A ËSHTË TAKUAR ME KEISIN? Kristi e thotë hapur: Kënga ishte “diss” por ne…

Kristi ishten jë ndër banorët më të komentuar të “Big Brother VIP”, edhe për lidhjen që krijoi dhe përfundoi brenda shtëpisë me Keisin.

Iftuar në emisionin “Shqipëria LIVE”, Kristi tha se tashmë ajo histori është e mbyllur dhe nuk kanë komunikuar më, dhe as nuk janë takuar. Ai komentoi dhe këngën e re të saj, ndërsa tha se i duket si “diss”.

“Nuk jemi takuar, nuk kemi komunikuar, e kam takuar në prapaskenë. Unë Kejsin e kam takuar në Portokalli, i kemi ndarë ato esencialet. Nuk kam interes ta anashkaloj apo ta injoroj. Nuk e di për këngën, nuk e kam dëgjuar, por kam dëgjuar që ishte si tip “dissi”. Dëgjova vetëm “bye bye”. Mund të jetë përndonjë ish tjetër. Ka një dyshim që mund të jetë diss, por se di.”- tha Kristi.