“KUKULLA BARBI”/ Luana Vjollca ekspozon këmbët seksi me minifund (FOTO) – AlpeGossip
“KUKULLA BARBI”/ Luana Vjollca ekspozon këmbët seksi me minifund (FOTO)

“KUKULLA BARBI”/ Luana Vjollca ekspozon këmbët seksi me minifund (FOTO)

Luana Vjollca pas disa muajsh angazhime në punë, ka nisur pushimet.

Këngëtarja dhe moderatorja edhe kësaj radhe si destinacion ka zgjedhur Italinë, ndërsa në rrjete sociale solli pamjet e para nga vendi ku po pushon.

Mbrëmë, ajo darkoi në një prej restoranteve të Florences, ku u shfaq shumë tërheqëse e  veshur me një bluzë të zezë dhe minifund rozë.

Luana edhe kësaj radhe mori vëmendjen me këtë paraqitje, si dhe mori shumë komente e pëlqime nga ana e ndjekësve.