KA DALË DHE NUK E DINI KUR DO KTHEHET? Rezarta zbulon sekretin si t’iu vijë burri për 2 sekonda në shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
KA DALË DHE NUK E DINI KUR DO KTHEHET? Rezarta zbulon sekretin si t’iu vijë burri për 2 sekonda në shtëpi (FOTO)

KA DALË DHE NUK E DINI KUR DO KTHEHET? Rezarta zbulon sekretin si t’iu vijë burri për 2 sekonda në shtëpi (FOTO)

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar nga media dhe publiku. Rezarta publikon shpesh në rrjete sociale momente të ndryshme nga jeta e tyre familjare, ose zbulon ndonjë detaj të ri rreth marrëdhënies së tyre.

Së fundmi ajo ka zbuluar si ia bën të kthejë në shtëpi të shoqin, kur nuk është aty. Rezarta ka publikuar në Instastory një meme, ku shihen një mace e shtrirë në krevat dhe një maçok duke folur me kamer. Ajo ka etiketuar të shoqin duke shkruar “Dreka është gati”.

Më vonë Rezarta ka publikuar një bisedë me Ermalin në Instastory, ku shihet dhe përgjigjja e tij: “Erdhaaa!” “Ja sekreti si ta kesh burrin për 3 sekonda në shtëpi”, ka shkruar Rezarta me shaka krahas bisedes.