Rrëfehet Majk: Kur isha 17 vjeç dëshiroja gjithçka që ishte në dyqan, por tani... - AlpeGossip
Rrëfehet Majk: Kur isha 17 vjeç dëshiroja gjithçka që ishte në dyqan, por tani…

Rrëfehet Majk: Kur isha 17 vjeç dëshiroja gjithçka që ishte në dyqan, por tani…

Reperi Majk është emër shumë i suksesshëm në estradë.

Çdo këngë e tij shndërrohet menjëherë në hit, ndërsa të tilla numëron disa.

Së fundi, ai ka publikuar një fotografi përmes së cilës na ka njoftuar me veturën e tij të re super-luksoze.

“Kur ishta 17 vjeç dëshiroja gjithçka që ishte në dyqan. Në moshën 28 vjeç, i bleva të gjitha, vetëm për t’ju siguruar, yeah, yeah”, ka shkruar reperi, duke treguar se ku ka qenë dhe ku është.

E për këtë gjë, ai ka falënderuar Zotin.