Super seksi, Xhemi Shehu rikthehet fuqishëm dhe i vë flakën rrjetit me FOTON me bikini - AlpeGossip
Super seksi, Xhemi Shehu rikthehet fuqishëm dhe i vë flakën rrjetit me FOTON me bikini

Super seksi, Xhemi Shehu rikthehet fuqishëm dhe i vë flakën rrjetit me FOTON me bikini

Xhemi Shehu është një prej moderatoreve më të njohura të ekranit dhe padyshim një prej mamave më seksi të showbizit shqiptar. Bukuria e saj ka rënë gjithmonë në sy dhe moderatorja është komentuar shumë edhe për shkak të fizikut të saj mjaft në formë.

Megjithëse jo shumë aktive në Instagram, pak më parë, Xhemi i ka vënë flakën rrjetit me një foto të publikuar në Instastory.

Si rrallëherë, ajo shfaqet me bikini të kuqe buzë një pishine dhe linjat e saj super seksi kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.